پشت پرده ناکامی استقلال در جذب قاسمی نژاد، کارشکنی ها چگونه شروع شد؟ خبرنگاران

به گزارش وبلاگ دنده 1، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال گفت: کارگزار ما حاضر شد به باشگاه پدیده چک بدهد، اما آن ها این مسئله را هم نپذیرفتند.

پشت پرده ناکامی استقلال در جذب قاسمی نژاد، کارشکنی ها چگونه شروع شد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دنده 1، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال درخصوص ماجرای پیروز نشدن این تیم برای جذب امین قاسمی نژاد می گوید؛ واقعیت این است که در درون باشگاه پدیده چه اتفاقاتی اتفاق افتاده و چه کسانی برنامه داشتند. ما کوشش کردیم این بازیکن را جذب کنیم اما متاسفانه این اتفاق رقم نخورد. توافق ما تا دقایق پایانی پیش رفت، در ابتدا قرار بود رقم 2 میلیارد برای رضایتنامه این بازیکن پرداخت گردد اما باشگاه پدیده دوباره تاکید نمود که 3 میلیارد می خواهد. در توافق با خود بازیکن قرار شد یک میلیارد تومان از قرارداد قاسمی نژاد با استقلال کسر گردد تا ما با پرداخت همان 2 میلیارد این بازیکن را جذب کنیم. در این بین آقای نامداری حاضر شد چک بدهد اما مسئولان پدیده گفتند چک آقای عبدیان را می خواهند.

ادامه حرف های سخنگوی استقلال را بخوانید؛ در این بین آقای عبدیان چک نداشت و نمی توانست از طرف شرکت چکی را به افراد حقوقی یا حقیقی بدهد. در ادامه عنوان شد پشت چک آقای نامداری را آقای عبدیان امضا کند ولی دوستان چند روز بعد اعلام کردند چک های آقای نامداری مشکل دارد. البته پذیرش این موضوع کمی عجیب است چون اعتبار آقای نامداری تعیین است. بعد از این همه اتفاقات کارگزار وارد عمل شد و قبول کرد چک بدهد اما مسئولان پدیده این موضوع را هم نپذیرفتند. آنها در شب عید اعلام کردند اگر رقم به صورت نقدی پرداخت گردد حاضر هستند بازیکن را منتقل نمایند اما این موضوع برای ما مقدور نبود. ما نمی دانیم چه اتفاقی رخ داد و درون باشگاه پدیده چه مسائلی صورت گرفت اما واقعیت این است که ما تمام کوشش خود را کردیم که قاسمی نژاد جذب استقلال گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پشت پرده ناکامی استقلال در جذب قاسمی نژاد، کارشکنی ها چگونه شروع شد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده ناکامی استقلال در جذب قاسمی نژاد، کارشکنی ها چگونه شروع شد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید