پرسپولیس ازتصمیم کالدرون ضربه می خورد، غیبت تماشاگران دو دلیل دارد

به گزارش وبلاگ دنده 1، سهراب انتظاری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: خوشحالم که پرسپولیس توانست این بازی را با برد به انتها رسانده و به دور بعد صعود کند.

پرسپولیس ازتصمیم کالدرون ضربه می خورد، غیبت تماشاگران دو دلیل دارد

وی تاکید کرد: جام حذفی شرایط سختی دارد و هر لحظه احتمال دارد تیمی که به مراتب بهتر بازی می کند با یک اشتباه از گردونه رقابت ها حذف شود. دیدار صنعت نفت و پرسپولیس صحنه های حساسی داشت و اعتقاد دارم نفت هم مقابل پرسپولیس بازی قابل قبولی از خود ارائه داد.

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: البته پرسپولیس باید بهتر از اینها بازی کند. این تیم چند هفته ای است که بازی همیشگی خود را به نمایش نمی گذارد و آن صلابت گذشته را ندارد. شاید یکی از دلایل مهم آن تغییرات زیادی در ترکیب تیم باشد که این مسئله به تیم ضربه می زند.

مهاجم پیشین سرخپوشان گفت: در حال حاضر یکی از تیم هایی که دست به ترکیب خود نزده و هفته هاست حریفانش را شکست می دهد استقلال است که عملکرد خوبی هم داشته است. بنابراین انتظار می رود کالدرون هم ترکیب اصلی خود را هر چه زودتر پیدا کرده تا بازیکنانی که در زمین هستند بیشتر به یکدیگر شناخت پیدا کرده و نمایش قابل قبولی ارائه دهند.

انتظاری در ادامه گفت: پرسپولیس باید گلهای بیشتری به نفت می زد. مهاجمان این تیم چند موقعیت خود را از دست دادند. بنابراین کالدرون باید تمریناتش را جدی تر کرده تا پرسپولیس بتواند در لیگ و حذفی بهتر از اینها بازی کند.

وی در خصوص عدم حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس برابر نفت آبادان گفت: فکر می کنم نبود تماشاگران دو علت داشت. اول سرمای هوا و دوم اینکه تماشاگران از بازی تیمشان راضی نیستند. پرسپولیس در مقابل نفت مسجد سلیمان بازی خوبی انجام نداد که منجر به شکست این تیم شد و همین مسئله باعث شد تا حدودی هواداران ناراحت بوده و اعتراض خود را با نیامدن به ورزشگاه نشان دهند.

وی در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی و اینکه گفته می شود برانکو جانشین ویلموتس خواهد شد، گفت: این موضوع را فدراسیون باید شفاف پاسخگو باشد. اگر ویلموتس توانایی هدایت تیم ملی را نداشت چرا با او قرارداد بستند که حالا می خواهند او را برکنار کنند و باید ببینیم که آیا برانکو هم این سمت حساس را قبول خواهد کرد یا خیر. در هرصورت امیدوارم هر کس هدایت تیم ملی را برعهده دارد هدف اصلی اش موفقیت این تیم و صعود به جام جهانی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس ازتصمیم کالدرون ضربه می خورد، غیبت تماشاگران دو دلیل دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس ازتصمیم کالدرون ضربه می خورد، غیبت تماشاگران دو دلیل دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید