تبریز، جرج لیکنز: نمی خواهیم زود به اوج برسیم چون باعث سقوط مان می گردد، بعضی افراد دوست ندارند ما نتیجه بگیریم!

به گزارش وبلاگ دنده 1، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: ما آرام آرام اوج می گیریم و می خواهیم حضور دائمی در آن بالا داشته باشیم.

تبریز، جرج لیکنز: نمی خواهیم زود به اوج برسیم چون باعث سقوط مان می گردد، بعضی افراد دوست ندارند ما نتیجه بگیریم!

به گزارش وبلاگ دنده 1 از تبریز، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار تراکتورسازی برابر پدیده خراسان در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: این دیداری که در پیش داریم آخرین بازی ما در سال 97 خواهد بود. همان طور که می دانید بازی با پدیده خیلی مهم است، چرا که پنج تیم به دنبال هم هستند تا به قهرمانی برسند. با آنالیزی که از تیم پدیده داشتیم باید بگویم در حال حاضر فوتبالی که تیم پدیده ارائه می نماید این تیم را به لحاظ دوندگی و تاکتیکی به یکی از بهترین تیم ها تبدیل نموده است.

می خواستیم به حاج صفی استراحت بدهیم اما با تیم تمرین کرد

وی اضافه کرد: همان طور که به بازیکنانم در بازی قبل هم گفته بودم نباید اجازه دهیم سه امتیاز از دیدارهای خانگی خارج گردد. بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا این سه امتیاز را کسب نمایند. مقداری احسان حاج صفی مصدومیت جزئی داشت و می خواستیم به او استراحت دهیم، اما خوشبختانه با ما تمرین کرد و مسئله ای برای بازی ندارد. پنج تیمی که در کورس قهرمانی هستند در بازی هایی مثل همین بازی از هم سبقت می گیرند. امتیازات به هم خیلی نزدیک است، اما می دانیم سپاهان یک بازی عقب افتاده دارد و اگر در آن بازی پیروز گردد می تواند از سایر تیم ها سبقت بگیرد.

تیم خوبی هستیم و کنار هم کوشش می کنیم تا به هدف مان برسیم

سرمربی تیم تراکتورسازی در ادامه توضیح داد: ما فردا یک بازی خانگی داریم و این خواسته را داریم که طرفداران از ما حمایت نمایند، چون این آخرین بازی ما در سال 97 است و دوست داریم با پیروزی آن را پشت سر بگذاریم. یک مقدار شرایط برای من عجیب است، چون قبل از اینکه به این شهر بیایم یک تجربه جدید در کشورم داشتم و الان هم یک تجربه جدید را پشت سر می گذارم. همان طور که می دانید من دوست دارم همه چیز به خوشی تمام گردد و بعد چند روز هم تعطیلی داریم و سپس تمرینات مان را دوباره آغاز خواهیم کرد. دو ماه است کارم را اینجا (تراکتورسازی) آغاز نموده ام. تیم خوبی هستیم و کنار هم کوشش می کنیم تا به هدف مان برسیم.

امیدوارم بازی آخر سال را با پیروزی پشت سر بگذاریم

لیکنز در خصوص تغییر روز بازی تیمش برابر پدیده هم گفت: ما قبلاً تمام برنامه های مان را تا خاتمه سال برنامه ریزی نموده بودیم، اما در نهایت این تغییر را قبول کردیم. خیلی شادم در برنامه های تلویزیونی همان طور که کارشناسان هم گفتند، معین شد که پنالتی روی استوکس در بازی قبل گرفته نشده و کارت زرد دژاگه هم اشتباه بوده است. ما این را قبول کردیم، چون اشتباهات داوری بخشی از بازی است. با توجه به اینکه داوری بخشی از فوتبال است، آن را قبول کردیم. می دانم داوران انسان های صادقی هستند و زحمت می کشند. در خصوص این مسائل دیگر نمی خواهم صحبت کنم، اما امیدوارم بازی آخر سال را با پیروزی پشت سر بگذاریم. در بازی های قبل اشتباهات به ضرر ما بود. باید به این موضوع هم اشاره کنم، در بازی فردا شاید علیرضا نقی زاده را به خاطر جراحی روی دندانش در اختیار نداشته باشیم و در خصوص احسان حاج صفی هم شرح دادم. من از بازیکنانم خواستم با توجه به اینکه بازی آخر سال است تمام کوشش شان را نمایند تا بازی فردا را با خوبی پشت سر بگذارند، بعد از آن هم برای بازیکنان استراحت خوبی در نظر گرفته ام.

اخبار رسانه ها نه برای من و نه برای اروین خوب نیست

وی در ادامه با اشاره به وضعیت لی هری اروین مطرح نمود: همواره سعی کردم رو راست باشم. در خصوص اروین رسانه ها نوشته اند قرار است برابر پدیده بازی کند، اما او همچون مسابقات گذشته در این مسابقه هم در لیست ما نیست و بازی نخواهد نمود. می خواهم بگویم اخباری که در رسانه ها وجود دارد نه برای من، نه برای شما و نه برای اروین خوب نیست. من به خاطر این در خصوص اروین صحبت کردم که از اخبار کذب ناراحت می شوم. همه ما دوست داریم تیم مان پیروز گردد.

فردا معین می گردد وضعیت تیم ما بهتر است یا پدیده

لیکنز در خصوص شیوه بازی تیمش در بازی مقابل پدیده گفت: قطعاً می دانید من نمی توانم الان در خصوص مسائل تاکتیکی صحبت کنم و نمی توانم بگویم چطور بازی خواهیم کرد. پدیده در بازی های قبل 11 گل دریافت نموده و تیم قابل احترامی است. این تیم همچنین 22 گل هم زده است. در مجموع پدیده تیم بسیار خوبی است. ضمن اینکه عماد مهاجری (مربی تراکتورسازی) تجربه کار در پدیده را دارد و به طور کلی همه تیم ها از هم شناخت دارند. در این وضعیت، مهم است که تیم ها در چه شرایطی قرار داشته باشند و چطور از موقعیت های شان استفاده نمایند. با توجه به این موضوع فردا معین می گردد کدام تیم وضعیت بهتری دارد.

برای اروین برنامه ای ویژه دارم

وی در واکنش به این پرسش که آیا به نظرش از وضعیت موجود لی هری اروین ضرر خواهد نمود یا باشگاه تراکتورسازی؟، مطرح نمود: زمانی که این رخ داد من در تراکتورسازی نبودم، ولی الان با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارم و با آن کار می کنم، باید بگویم اگر اروین یا هر بازیکن دیگری شرایط بازی را نداشته باشد نمی توانم از او استفاده کنم. طبیعی است وقتی یک بازیکن سه چهار ما از شرایط بازی دور باشد، به لحاظ فیزیکی از آمادگی دور خواهد شد. برای او برنامه ویژه ای دارم. خود اروین هم باید بداند وقتی این زمان از تمرینات دور بوده باید کوشش بیشتری کند تا به شرایط بازی برسد.

با تمام روح و قلبم اینجا هستم و دوست دارم با تمام توان کار کنم

همواره زمانی که تیم تراکتورسازی در آستانه پیروزیت قرار داشته حاشیه های زیادی برای این تیم از سوی رقیبان به وجود آمده است، آیا تدبیری برای جلوگیری از این حواشی اندیشیده اید؟، سرمربی تیم تراکتورسازی در واکنش به طرح این موضوع، توضیح داد: من مربی تراکتورسازی هستم و این را قبول کردم که در این تیم کار کنم. شما می دانید تیم هایی که بالای جدول هستند، چند امتیاز مقابل تیم های پایین جدول از دست داده اند؟ خیلی عوامل در رتبه بندی و پیروزیت تیم ها تأثیر دارد. باید بگوییم ما الان با پدیده بازی داریم و هفته های بعد هم با تیم های دیگری. ضمن اینکه بعضی تیم ها در بازی های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و ممکن است بازیکنان آنها مصدوم یا خسته شوند. من فقط جسمم اینجا نیست و با تمام روح و قلبم اینجا هستم و دوست دارم با تمام توان کار کنم. شما در خصوص مسائلی گفتید که بیرون اتفاق می افتد. من الان در خصوص اروین گفتم که اخبار کذبی مخابره می گردد، اما خیلی رُک همه چیز را گفتم و مسائل را شفاف بیان کردم، چون دوست ندارم حاشیه دور تیمم باشد.

از صندلی امروزمان راضی نیستم و دوست داریم آن را ارتقا دهیم

لیکنز اضافه کرد: ما خیلی کوشش کردیم باشگاه به این صندلی برسد. ما یک باشگاه بزرگ هستیم و دوست نداریم سایر افراد از بیرون به ما ضربه بزنند. ما همه کار نموده ایم و از صندلی امروزمان راضی نیستم و دوست داریم این صندلی را ارتقا دهیم. ما از راه دوری آمده ایم و احتیاج به زمان داریم. باید سخت کار کنیم تا به اهداف مان برسیم. ضمن اینکه این باشگاه جدید است و خیلی چیزها هم در آن جدید هستند. ما یک برنامه کوتاه مدت تا خاتمه فصل داریم و یک برنامه بلند مدت هم برای فصل آینده. به عنوان مثال همین سالن کنفرانس یک موضوع جدید در باشگاه است. بقیه چیزها هم به سمت حرفه ای گری می رود و کوشش می کنیم در آینده به آنها برسیم. ما اینجا آمده ایم و سخت کار می کنیم. نمی خواهیم زود به اوج برسیم، چون باعث سقوطمان می گردد. ما آرام آرام اوج می گیریم و می خواهیم حضور دائمی در آن بالا داشته باشیم.

بعضی افراد دخالت می نمایند و دوست ندارند ما نتیجه بگیریم

وی خاطر نشان کرد: من می دانم که به عنوان یک توریست به اینجا نیامده ام. می دانم مسئولیت سختی دارم و با تمام توان و روح و قلبم برای رسیدن به اهداف مان کوشش می کنم. می دانم اینجا طرفداران پُر شوری دارد و انتظارات بالاست. شادم در تیمی کار می کنم که خط حمله قدرتمندی دارد و دومین خط هجومی لیگ را در اختیار داریم. به بازیکنان هم گفتم امیدوارم این روند را ادامه دهیم. می دانم وقتی ما نتیجه می گیریم، بعضی افراد دخالت می نمایند و دوست ندارند ما نتیجه بگیریم. می دانم قطعاً در چنین شرایطی فشار خاصی روی بازیکنان است و کوشش می کنم آنها را از این فشار خارج کنم و با تمام قدرت کار نمایند. دوشنبه یک جلسه با اعضای باشگاه داشتیم و به آنها گفتم اگر می خواهند به خواسته های مان برسیم باید قدم به قدم جلو برویم. همچنین ما یکسری نقاط قوت و ضعف داریم که همه می توانند آن را ببینند. همان طور که می دانید ما فردا بازی مان را انجام می دهیم و بعد یک هفته به مرخصی می رویم و بعد برای بازی های آینده آماده می شویم تا آرام آرام جلو برویم.

همه می خواستیم بازی ما برابر پدیده روز آدینه برگزار گردد

وی در خصوص اینکه تیمش برابر استقلال، سپاهان و ماشین سازی پیروز شده و انتظارش از بازی فردا برابر پدیده چیست، گفت: سؤال خوبی را مطرح کردید. اول از همه می خواهم بگویم تصمیم برای برگزاری بازی در فردا را فدراسیون گرفته است و به آن احترام می گذاریم. وقتی می گویند ساعت 16 بازی کنیم، همین ساعت بازی خواهیم کرد. همه می خواستیم بازی روز آدینه برگزار گردد. آقای زنوزی (مالک باشگاه تراکتورسازی) هم کوشش کرد بازی پنجشنبه برگزار نگردد، چون حضور طرفداران در روز آدینه راحت تر بود.

قصد داریم با انرژی مثبت به پیروزی دست پیدا کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی توضیح داد: می دانم قبل از سال جدید هستیم و انتظارمان این است که طرفداران به استادیوم بیایند و در این روز سخت کمک مان نمایند. این ما نبودیم که دوست داشته باشیم بازی فردا برگزار گردد. باشگاه کوشش کرد بازی مان آدینه برگزار گردد، اما فدراسیون بیان کرد که بازی همان پنجشنبه باید برگزار گردد. اگر بخواهیم به این مسائل حساس باشیم، انرژی منفی برای خودمان خواهد بود. هر بازی برد و باخت دارد، اما قصد داریم با انرژی مثبت به پیروزی دست پیدا کنیم.

امیدوارم روزی برسد که قهرمانی را به طرفداران هدیه بدهیم

لیکنز ادامه داد: همان طور که می دانید ما بهترین طرفداران را داریم. آنها با تیم شان زندگی می نمایند و از این موضوع شاد هستم. آنها از یک شخص یا یک موضوع حمایت ننموده و عاشق تراکتورسازی هستند. رقابت در بالای جدول راحت نیست، اما با حمایت طرفداران می توانیم بهترین نتیجه را بگیریم. امیدوارم روزی برسد که قهرمانی را به طرفداران هدیه بدهیم. پنج تیم در بالای جدول قصد دارند صندلی خود را بالا ببرند. شاید یک تیم خودش را جدا نموده و با اختلاف در صدر جدول قرار بگیرد، اما همه برای قهرمانی با یکدیگر رقابت می نمایند. البته سپاهان یک بازی عقب افتاده دارد و می تواند با پیروزی در این دیدار فاصله امتیازی خود را با تیم های دیگر افزایش دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبریز، جرج لیکنز: نمی خواهیم زود به اوج برسیم چون باعث سقوط مان می گردد، بعضی افراد دوست ندارند ما نتیجه بگیریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، جرج لیکنز: نمی خواهیم زود به اوج برسیم چون باعث سقوط مان می گردد، بعضی افراد دوست ندارند ما نتیجه بگیریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید